L.K.S. "URAN" Okrzeszyn - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kto zostanie królem strzelców w naszym klubie w tym sezonie?

Sponsoring

Zachęcamy do wsparcia finansowego klubu, każda kwota ma znaczenie.

Uran na dobrym torze. Skromna wygrana z Opawą.

• autor: gviazda10, 2014-10-05 18:20

Mecz rozpoczął się o g.11:00. Uran rozpoczyna mecz. Zawodnicy Okrzeszyna już w pierwszej swojej akcji powinni zdobyć bramkę. Dobrym podaniem popisał się Michał Wieczorkiewicz ale wychodzący na dogodna pozycje Radosław Ziembicki nie wykorzystał tej sytuacji. Kolejne akcje toczyły się w większości czasu na stronie Opawy. Uran raz po raz próbował zagrozić bramce przeciwnika. Dobrze ustawiona drużyna Opawy w obronie łapała naszych zawodników na spalonym. Po jednej z przypadkowej akcji drużyny z Opawy mógł paść gol. Po błędzie obrońcy napastnik gospodarzy jakimś cudem nie zdołał trafić w piłkę z linii bramkowej bramki strzeżonej przez Norberta Pogwizda. Kolejne akcje toczyły się już na połowie Bobra. W końcu po indywidualnej akcji Radka Ziembickiego padł pierwszy jak i zarazem później się okazało ostatni gol spotkania. W dalszej części gry sytuacja na boisku się nie zmieniła i nadal przy piłce byl Uran. stworzyli sobie wiele dobrych sytuacji do strzelenia bramki ale słaba skuteczność pod bramka bobra dała za wygraną.

Mecz zakończył się jednobramkowa zaliczka. Najważniejsze ze mamy zwycięstwo i pokazać w następnych meczach ze idzie już nam to składniej.

autor: ~kibic 2014-10-09 10:32:31

avatar gratulacje, pomału zaczynacie łapac punkty, aha wkoncu was widac na chelmsku (super dresy)

Autor: Treść:pozostało znaków:

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

B-klasa » Jelenia Góra I

Brak danych.