Klasa B 2003/2004, grupa: Kamienna Góra |
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
LZS Lipa |
18 |
40 |
13 |
1 |
4 |
54-24 |
8 |
1 |
0 |
40-13 |
5 |
0 |
4 |
14-11 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Olimpia II Kowary |
18 |
38 |
12 |
2 |
4 |
58-25 |
8 |
1 |
0 |
31-6 |
4 |
1 |
4 |
27-19 |
|
|
|
|
|
|
3. |
LZS Lipienica |
18 |
35 |
10 |
5 |
3 |
52-27 |
7 |
1 |
1 |
35-14 |
3 |
4 |
2 |
17-13 |
|
|
|
|
|
|
4. |
LZS Kostrzyca |
18 |
29 |
8 |
5 |
5 |
31-33 |
7 |
0 |
2 |
17-12 |
1 |
5 |
3 |
14-21 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
2-2 |
5. |
LZS Przedwojów |
18 |
29 |
9 |
2 |
7 |
43-39 |
5 |
1 |
3 |
26-16 |
4 |
1 |
4 |
17-23 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
2-2 |
6. |
LZS Dobków |
18 |
25 |
7 |
4 |
7 |
45-41 |
5 |
2 |
2 |
27-13 |
2 |
2 |
5 |
18-28 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Gambit Miszkowice |
18 |
19 |
6 |
1 |
11 |
41-48 |
4 |
0 |
5 |
26-19 |
2 |
1 |
6 |
15-29 |
|
|
|
|
|
|
8. |
LZS Okrzeszyn |
18 |
18 |
5 |
3 |
10 |
24-44 |
4 |
2 |
3 |
16-14 |
1 |
1 |
7 |
8-30 |
|
|
|
|
|
|
9. |
LZS Sokołowiec |
18 |
15 |
4 |
3 |
11 |
21-46 |
2 |
3 |
4 |
10-16 |
2 |
0 |
7 |
11-30 |
|
|
|
|
|
|
10. |
ROKOM Ptaszków |
18 |
7 |
1 |
4 |
13 |
17-59 |
0 |
4 |
5 |
9-26 |
1 |
0 |
8 |
8-33 |
|
|
|
|
|
|
LZS Dobków 4-1 LZS Okrzeszyn
Olimpia II Kowary 3-0 LZS Okrzeszyn
LZS Okrzeszyn 3-1 LZS Sokołowiec
ROKOM Ptaszków 2-2 LZS Okrzeszyn
LZS Okrzeszyn 2-2 LZS Kostrzyca
LZS Lipienica 4-1 LZS Okrzeszyn
LZS Okrzeszyn 1-0 LZS Lipa
Gambit Miszkowice 8-0 LZS Okrzeszyn
LZS Okrzeszyn 3-4 LZS Przedwojów
LZS Okrzeszyn 3-2 LZS Dobków
LZS Okrzeszyn 0-1 Olimpia II Kowary
LZS Sokołowiec 3-0 LZS Okrzeszyn
LZS Okrzeszyn 0-3 ROKOM Ptaszków
LZS Kostrzyca 2-1 LZS Okrzeszyn
LZS Okrzeszyn 1-1 LZS Lipienica
LZS Lipa 3-1 LZS Okrzeszyn
LZS Okrzeszyn 3-0 Gambit Miszkowice
LZS Przedwojów 1-2 LZS Okrzeszyn
Klasa B 2004/2005, grupa: Jelenia Góra I |
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Halniak Miłków |
20 |
49 |
16 |
1 |
3 |
72-29 |
9 |
1 |
0 |
40-13 |
7 |
0 |
3 |
32-16 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Gambit Miszkowice |
20 |
42 |
14 |
0 |
6 |
71-43 |
10 |
0 |
0 |
40-9 |
4 |
0 |
6 |
31-34 |
|
|
|
|
|
|
3. |
LZS Lipienica |
20 |
41 |
12 |
5 |
3 |
52-27 |
8 |
2 |
0 |
33-13 |
4 |
3 |
3 |
19-14 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Olimpia II Kowary |
20 |
36 |
11 |
3 |
6 |
56-44 |
7 |
1 |
2 |
31-21 |
4 |
2 |
4 |
25-23 |
|
|
|
|
|
|
5. |
LZS Sokołowiec |
20 |
30 |
9 |
3 |
8 |
29-42 |
7 |
0 |
3 |
22-23 |
2 |
3 |
5 |
7-19 |
|
|
|
|
|
|
6. |
LZS Przedwojów |
20 |
22 |
6 |
4 |
10 |
46-55 |
3 |
2 |
5 |
20-22 |
3 |
2 |
5 |
26-33 |
2 |
6 |
2 |
0 |
0 |
9-6 |
7. |
LZS Kostrzyca |
20 |
22 |
6 |
4 |
10 |
49-47 |
2 |
3 |
5 |
25-25 |
4 |
1 |
5 |
24-22 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
6-9 |
8. |
LZS Okrzeszyn |
20 |
21 |
6 |
3 |
11 |
31-42 |
3 |
2 |
5 |
18-25 |
3 |
1 |
6 |
13-17 |
|
|
|
|
|
|
9. |
ROKOM Ptaszków |
20 |
19 |
5 |
4 |
11 |
30-50 |
2 |
2 |
6 |
11-20 |
3 |
2 |
5 |
19-30 |
2 |
6 |
2 |
0 |
0 |
6-1 |
10. |
LZS Dobków |
20 |
19 |
6 |
1 |
13 |
35-57 |
5 |
1 |
4 |
23-23 |
1 |
0 |
9 |
12-34 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
1-6 |
11. |
Orzeł II Mysłakowice |
20 |
13 |
3 |
4 |
13 |
29-64 |
3 |
2 |
5 |
16-27 |
0 |
2 |
8 |
13-37 |
|
|
|
|
|
|
LZS Raszów wycofał się z rozgrywek przed sezonem. |
ROKOM Ptaszków |
0-3 |
LZS Okrzeszyn |
LZS Okrzeszyn |
4-3 |
Olimpia II Kowary |
LZS Sokołowiec |
3-2 |
LZS Okrzeszyn |
Orzeł II Mysłakowice |
2-2 |
LZS Okrzeszyn |
LZS Okrzeszyn |
2-1 |
LZS Dobków |
Pauza: LZS Okrzeszyn.
LZS Okrzeszyn |
3-5 |
Gambit Miszkowice |
LZS Kostrzyca |
1-2 |
LZS Okrzeszyn |
LZS Okrzeszyn |
2-2 |
LZS Lipienica |
Halniak Miłków |
2-1 |
LZS Okrzeszyn |
LZS Okrzeszyn |
1-3 |
LZS Przedwojów |
LZS Okrzeszyn |
0-0 |
ROKOM Ptaszków |
Olimpia II Kowary |
3-0 |
LZS Okrzeszyn |
LZS Okrzeszyn |
0-2 |
LZS Sokołowiec |
LZS Okrzeszyn |
4-2 |
Orzeł II Mysłakowice |
LZS Dobków |
1-0 |
LZS Okrzeszyn |
Pauza: LZS Okrzeszyn.
Gambit Miszkowice |
2-1 |
LZS Okrzeszyn |
LZS Okrzeszyn |
2-4 |
LZS Kostrzyca |
LZS Lipienica |
3-1 |
LZS Okrzeszyn |
LZS Okrzeszyn |
0-3 |
Halniak Miłków |
|
(wo) |
po weryfikacji (przerwany przy stanie 2:3) |
LZS Przedwojów |
0-1 |
LZS Okrzeszyn |
Klasa B 2005/2006, grupa: Jelenia Góra I
|
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Orły Lipienica |
22 |
51 |
16 |
3 |
3 |
83-25 |
10 |
0 |
1 |
52-15 |
6 |
3 |
2 |
31-10 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Potok Karpniki |
22 |
50 |
16 |
2 |
4 |
60-25 |
8 |
1 |
2 |
26-9 |
8 |
1 |
2 |
34-16 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Olimpia II Kowary |
22 |
48 |
16 |
0 |
6 |
78-53 |
10 |
0 |
1 |
41-22 |
6 |
0 |
5 |
37-31 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Lesk Sędzisław |
22 |
44 |
14 |
2 |
6 |
61-35 |
8 |
2 |
1 |
34-10 |
6 |
0 |
5 |
27-25 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Amfibolit Leszczyniec |
22 |
37 |
12 |
1 |
9 |
57-44 |
7 |
1 |
3 |
31-22 |
5 |
0 |
6 |
26-22 |
|
|
|
|
|
|
6. |
LZS Lipa |
22 |
33 |
10 |
3 |
9 |
59-41 |
6 |
0 |
5 |
34-26 |
4 |
3 |
4 |
25-15 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Czarni Przedwojów |
22 |
32 |
10 |
2 |
10 |
39-43 |
5 |
0 |
6 |
16-24 |
5 |
2 |
4 |
23-19 |
|
|
|
|
|
|
8. |
Dragon Miszkowice |
21 |
30 |
9 |
3 |
9 |
36-41 |
6 |
2 |
3 |
19-14 |
3 |
1 |
6 |
17-27 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Dolomit Pisarzowice |
22 |
29 |
9 |
2 |
11 |
43-45 |
4 |
2 |
5 |
21-22 |
5 |
0 |
6 |
22-23 |
|
|
|
|
|
|
10. |
Uran Okrzeszyn |
22 |
14 |
4 |
2 |
16 |
34-85 |
1 |
2 |
8 |
19-53 |
3 |
0 |
8 |
15-32 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Orzeł II Mysłakowice |
21 |
8 |
2 |
2 |
17 |
27-76 |
1 |
1 |
8 |
12-31 |
1 |
1 |
9 |
15-45 |
|
|
|
|
|
|
12. |
ROKOM Ptaszków |
22 |
6 |
2 |
0 |
20 |
11-75 |
1 |
0 |
10 |
5-30 |
1 |
0 |
10 |
6-45 |
|
|
|
|
|
|
ROKOM Ptaszków wycofał się po rundzie jesiennej. |
Uran Okrzeszyn |
0-8 |
LZS Lipa |
Uran Okrzeszyn |
2-5 |
Dolomit Pisarzowice |
Potok Karpniki |
3-0 |
Uran Okrzeszyn |
|
(wo) |
Uran Okrzeszyn |
0-5 |
Orły Lipienica |
Czarni Przedwojów |
2-1 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
1-7 |
Olimpia II Kowary |
ROKOM Ptaszków |
0-1 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
3-3 |
Orzeł II Mysłakowice |
Dragon Miszkowice |
1-0 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
1-6 |
Amfibolit Leszczyniec |
Lesk Sędzisław |
3-0 |
Uran Okrzeszyn |
LZS Lipa |
0-3 |
Uran Okrzeszyn |
|
(wo) |
na boisku 4-1 |
Dolomit Pisarzowice |
4-2 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
2-8 |
Potok Karpniki |
Orły Lipienica |
10-1 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
2-3 |
Czarni Przedwojów |
Olimpia II Kowary |
5-3 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
3-0 |
ROKOM Ptaszków |
|
(wo) |
Orzeł II Mysłakowice |
1-2 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
2-2 |
Dragon Miszkowice |
Amfibolit Leszczyniec |
3-2 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
3-6 |
Lesk Sędzisław |
Klasa B 2006/2007, grupa: Jelenia Góra I |
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Bóbr Marciszów |
22 |
52 |
16 |
4 |
2 |
76-22 |
10 |
1 |
0 |
38-8 |
6 |
3 |
2 |
38-14 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Potok Karpniki |
22 |
50 |
15 |
5 |
2 |
62-38 |
9 |
1 |
1 |
29-15 |
6 |
4 |
1 |
33-23 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
5-5 |
3. |
Lesk Sędzisław |
22 |
50 |
16 |
2 |
4 |
70-26 |
7 |
1 |
3 |
41-16 |
9 |
1 |
1 |
29-10 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
5-5 |
4. |
LZS Lipa |
22 |
34 |
11 |
1 |
10 |
71-50 |
8 |
0 |
3 |
49-16 |
3 |
1 |
7 |
22-34 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Dragon Miszkowice |
22 |
33 |
9 |
6 |
7 |
47-39 |
4 |
3 |
4 |
25-23 |
5 |
3 |
3 |
22-16 |
|
|
|
|
|
|
6. |
LZS Kostrzyca |
22 |
30 |
8 |
6 |
8 |
54-50 |
4 |
3 |
4 |
30-24 |
4 |
3 |
4 |
24-26 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Uran Okrzeszyn |
22 |
27 |
8 |
3 |
11 |
63-56 |
6 |
2 |
3 |
43-19 |
2 |
1 |
8 |
20-37 |
|
|
|
|
|
|
8. |
KS II Łomnica |
22 |
24 |
7 |
3 |
12 |
28-55 |
4 |
3 |
4 |
18-29 |
3 |
0 |
8 |
10-26 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Amfibolit Leszczyniec |
22 |
23 |
7 |
2 |
13 |
47-72 |
6 |
1 |
4 |
30-21 |
1 |
1 |
9 |
17-51 |
|
|
|
|
|
|
10. |
Dolomit Pisarzowice |
22 |
20 |
5 |
5 |
12 |
36-64 |
4 |
4 |
3 |
22-23 |
1 |
1 |
9 |
14-41 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Czarni Przedwojów |
22 |
18 |
5 |
3 |
14 |
30-68 |
3 |
1 |
7 |
14-29 |
2 |
2 |
7 |
16-39 |
|
|
|
|
|
|
12. |
Orzeł II Mysłakowice |
22 |
14 |
4 |
2 |
16 |
24-68 |
3 |
1 |
7 |
18-28 |
1 |
1 |
9 |
6-40 |
Uran Okrzeszyn |
3-3 |
Dragon Miszkowice |
Uran Okrzeszyn |
5-1 |
Bóbr Marciszów |
Dolomit Pisarzowice |
1-2 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
3-0 |
KS II Łomnica |
|
(wo) |
Potok Karpniki |
3-2 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
7-1 |
LZS Lipa |
Czarni Przedwojów |
4-3 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
0-1 |
Lesk Sędzisław |
LZS Kostrzyca |
3-1 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
0-1 |
Orzeł II Mysłakowice |
Amfibolit Leszczyniec |
4-2 |
Uran Okrzeszyn |
Dragon Miszkowice |
1-1 |
Uran Okrzeszyn |
|
mecz przerwany w 55. minucie, przy stanie 0-1 - arbiter zasłabł i został odwieziony do szpitala |
Uran Okrzeszyn |
10-3 |
Dolomit Pisarzowice |
KS II Łomnica |
3-2 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
3-5 |
Potok Karpniki |
LZS Lipa |
6-1 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
5-2 |
Czarni Przedwojów |
Lesk Sędzisław |
8-2 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
2-2 |
LZS Kostrzyca |
Orzeł II Mysłakowice |
0-3 |
Uran Okrzeszyn |
|
(wo) |
Uran Okrzeszyn |
5-0 |
Amfibolit Leszczyniec |
Klasa B 2007/2008, grupa: Jelenia Góra I |
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Lesk Sędzisław |
26 |
65 |
21 |
2 |
3 |
91-31 |
11 |
1 |
1 |
46-14 |
10 |
1 |
2 |
45-17 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Halniak Miłków |
26 |
64 |
21 |
1 |
4 |
98-27 |
11 |
0 |
2 |
48-12 |
10 |
1 |
2 |
50-15 |
|
|
|
|
|
|
3. |
LZS Lipa |
26 |
59 |
19 |
2 |
5 |
127-45 |
10 |
1 |
2 |
63-26 |
9 |
1 |
3 |
64-19 |
|
|
|
|
|
|
4. |
KS Maciejowa |
26 |
58 |
19 |
1 |
6 |
87-42 |
11 |
1 |
1 |
57-18 |
8 |
0 |
5 |
30-24 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Orły Lipienica |
26 |
47 |
14 |
5 |
7 |
74-50 |
9 |
2 |
2 |
44-19 |
5 |
3 |
5 |
30-31 |
|
|
|
|
|
|
6. |
Uran Okrzeszyn |
26 |
45 |
14 |
3 |
9 |
61-57 |
9 |
2 |
2 |
26-18 |
5 |
1 |
7 |
35-39 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Potok Karpniki |
26 |
35 |
11 |
2 |
13 |
49-57 |
6 |
1 |
6 |
27-30 |
5 |
1 |
7 |
22-27 |
|
|
|
|
|
|
8. |
Czarni Przedwojów |
26 |
34 |
11 |
1 |
14 |
62-65 |
6 |
1 |
6 |
29-30 |
5 |
0 |
8 |
33-35 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Dragon Miszkowice |
26 |
32 |
9 |
5 |
12 |
50-82 |
7 |
1 |
5 |
35-42 |
2 |
4 |
7 |
15-40 |
|
|
|
|
|
|
10. |
LZS Kostrzyca |
26 |
30 |
9 |
3 |
14 |
57-75 |
6 |
2 |
5 |
36-33 |
3 |
1 |
9 |
21-42 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Nysa Wolbromek |
26 |
28 |
9 |
1 |
16 |
39-97 |
6 |
1 |
6 |
23-41 |
3 |
0 |
10 |
16-56 |
|
|
|
|
|
|
12. |
Dolomit Pisarzowice |
26 |
17 |
5 |
2 |
19 |
40-83 |
2 |
1 |
10 |
18-32 |
3 |
1 |
9 |
22-51 |
|
|
|
|
|
|
13. |
Amfibolit Leszczyniec |
26 |
9 |
3 |
0 |
23 |
27-79 |
3 |
0 |
10 |
21-33 |
0 |
0 |
13 |
6-46 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
4-3 |
14. |
KS II Łomnica |
26 |
9 |
3 |
0 |
23 |
19-91 |
2 |
0 |
11 |
10-50 |
1 |
0 |
12 |
9-41 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
3-4 |
Dragon Miszkowice |
3-6 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
2-0 |
LZS Kostrzyca |
Halniak Miłków |
4-2 |
Uran Okrzeszyn |
Czarni Przedwojów |
5-2 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
1-1 |
Orły Lipienica |
Potok Karpniki |
4-2 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
3-0 |
Amfibolit Leszczyniec |
Dolomit Pisarzowice |
0-3 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
2-1 |
KS Maciejowa |
Nysa Wolbromek |
1-1 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
4-0 |
KS II Łomnica |
|
(wo) |
na boisku 4-3, gra nieuprawnionego zawodnika |
Lesk Sędzisław |
8-0 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
2-1 |
LZS Lipa |
Uran Okrzeszyn |
1-1 |
Dragon Miszkowice |
LZS Kostrzyca |
2-8 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
1-6 |
Halniak Miłków |
Uran Okrzeszyn |
4-2 |
Czarni Przedwojów |
Orły Lipienica |
3-2 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
1-0 |
Potok Karpniki |
Amfibolit Leszczyniec |
0-3 |
Uran Okrzeszyn |
|
(wo) |
Uran Okrzeszyn |
1-0 |
Dolomit Pisarzowice |
KS Maciejowa |
4-1 |
Uran Okrzeszyn |
Uran Okrzeszyn |
3-2 |
Nysa Wolbromek |
KS II Łomnica |
0-3 |
Uran Okrzeszyn |
|
(wo) |
Uran Okrzeszyn |
1-4 |
Lesk Sędzisław |
LZS Lipa |
5-2 |
Uran Okrzeszyn |
Klasa B 2008/2009, grupa: Jelenia Góra I |
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Olimpia II Krzeszów |
22 |
51 |
16 |
3 |
3 |
119-46 |
9 |
1 |
1 |
71-20 |
7 |
2 |
2 |
48-26 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Halniak Miłków |
22 |
50 |
16 |
2 |
4 |
78-38 |
11 |
0 |
0 |
52-14 |
5 |
2 |
4 |
26-24 |
|
|
|
|
|
|
3. |
LZS Lipa |
21 |
46 |
15 |
1 |
5 |
114-49 |
10 |
0 |
1 |
80-22 |
5 |
1 |
4 |
34-27 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Orzeł II Wojcieszów |
22 |
44 |
13 |
5 |
4 |
75-27 |
6 |
4 |
1 |
43-12 |
7 |
1 |
3 |
32-15 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Bóbr Marciszów |
21 |
41 |
13 |
2 |
6 |
58-39 |
8 |
1 |
2 |
31-13 |
5 |
1 |
4 |
27-26 |
|
|
|
|
|
|
6. |
Uran Okrzeszyn |
20 |
24 |
7 |
3 |
10 |
37-66 |
4 |
2 |
3 |
25-23 |
3 |
1 |
7 |
12-43 |
2 |
4 |
1 |
1 |
0 |
4-3 |
7. |
Orły Lipienica |
22 |
24 |
6 |
6 |
10 |
37-65 |
3 |
3 |
5 |
21-37 |
3 |
3 |
5 |
16-28 |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
3-4 |
8. |
Dolomit Pisarzowice |
22 |
22 |
6 |
4 |
12 |
49-83 |
3 |
4 |
4 |
23-25 |
3 |
0 |
8 |
26-58 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
7-6 |
9. |
Bóbr Opawa |
22 |
22 |
7 |
1 |
14 |
44-77 |
6 |
0 |
5 |
33-31 |
1 |
1 |
9 |
11-46 |
2 |
3 |
1 |
0 |
1 |
6-7 |
10. |
Czarni Przedwojów |
21 |
20 |
6 |
2 |
13 |
34-62 |
4 |
1 |
6 |
21-21 |
2 |
1 |
7 |
13-41 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Nysa Wolbromek |
21 |
17 |
5 |
2 |
14 |
31-71 |
3 |
1 |
6 |
14-26 |
2 |
1 |
8 |
17-45 |
|
|
|
|
|
|
12. |
Dragon Miszkowice |
22 |
8 |
1 |
5 |
16 |
22-75 |
0 |
1 |
10 |
8-32 |
1 |
4 |
6 |
14-43 |
|
|
|
|
|
|
Olimpia II Kamienna Góra wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek. |
Olimpia II Krzeszów zrezygnowała z awansu do klasy A. Jej miejsce zajął Halniak Miłków. |
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
1 |
Olimpia II Krzeszów |
|
3-1 |
6-6 |
1-2 |
5-2 |
11-0 |
6-0 |
7-1 |
4-3 |
8-1 |
7-2 |
13-2 |
2 |
Halniak Miłków |
5-3 |
|
4-2 |
2-1 |
5-2 |
4-0 |
5-0 |
7-4 |
3-1 |
4-0 |
7-1 |
6-0 |
3 |
LZS Lipa |
2-6 |
4-3 |
|
3-2 |
5-2 |
10-2 |
7-2 |
16-0 |
14-2 |
4-2 |
7-0 |
8-1 |
4 |
Orzeł II Wojcieszów |
3-3 |
1-1 |
2-3 |
|
2-0 |
7-1 |
3-0 |
6-1 |
7-0 |
9-0 |
1-1 |
2-2 |
5 |
Bóbr Marciszów |
2-3 |
2-1 |
5-3 |
2-3 |
|
2-0 |
1-1 |
5-1 |
4-0 |
3-0 |
2-1 |
3-0 |
6 |
Uran Okrzeszyn |
3-3 |
2-3 |
|
1-6 |
2-3 |
|
2-1 |
4-1 |
2-2 |
|
6-3 |
3-1 |
7 |
Orły Lipienica |
1-9 |
1-1 |
0-3 |
0-3 |
1-5 |
2-2 |
|
2-7 |
1-0 |
5-1 |
6-4 |
2-2 |
8 |
Dolomit Pisarzowice |
1-6 |
4-2 |
3-5 |
0-0 |
1-1 |
4-1 |
3-3 |
|
5-1 |
0-2 |
0-2 |
2-2 |
9 |
Bóbr Opawa |
1-6 |
4-6 |
2-1 |
4-0 |
1-4 |
2-4 |
0-3 |
5-2 |
|
6-3 |
6-1 |
2-1 |
10 |
Czarni Przedwojów |
3-5 |
1-2 |
3-0* |
0-3 |
2-3 |
0-1 |
1-1 |
4-3 |
2-0 |
|
3-0 |
2-3 |
11 |
Nysa Wolbromek |
3-0* |
1-4 |
2-6 |
2-8 |
|
1-0 |
0-1 |
1-4 |
3-0* |
1-3 |
|
0-0 |
12 |
Dragon Miszkowice |
2-4 |
1-2 |
0-5 |
0-4 |
2-5 |
0-1 |
0-4 |
1-2 |
1-2 |
1-1 |
0-2 |
|
LZS Lipa 10-2 Uran Okrzeszyn
Uran Okrzeszyn 4-1 Dolomit Pisarzowice Orły Lipienica 2-2 Uran Okrzeszyn
Pauza: Uran Okrzeszyn,
Uran Okrzeszyn 3-3 Olimpia II Krzeszów
Bóbr Marciszów 2-0 Uran Okrzeszyn
Uran Okrzeszyn 2-3 Halniak Miłków
Orzeł II Wojcieszów 7-1 Uran Okrzeszyn
Uran Okrzeszyn 3-1 Dragon Miszkowice
Bóbr Opawa 2-4 Uran Okrzeszyn
Uran Okrzeszyn 6-3 Nysa Wolbromek
Pauza: Orzeł II Wojcieszów, Uran Okrzeszyn.
Uran Okrzeszyn 2 - 0 Czarni Przedwojów
Uran Okrzeszyn 1 - 1 LZS Lipa
Dolomit Pisarzowice 4-1 Uran Okrzeszyn
Uran Okrzeszyn 2-1 Orły Lipienica
Pauza: Uran Okrzeszyn,
Olimpia II Krzeszów 11-0 Uran Okrzeszyn
Uran Okrzeszyn 2-3 Bóbr Marciszów
Halniak Miłków 4-0 Uran Okrzeszyn
Uran Okrzeszyn 1-6 Orzeł II Wojcieszów
Dragon Miszkowice 0-1 Uran Okrzeszyn
Uran Okrzeszyn 2-2 Bóbr Opawa
Pauza: Uran Okrzeszyn.
Czarni Przedwojów 0-1 Uran Okrzeszyn
Klasa B 2009/2010, grupa: Jelenia Góra I |
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Olimpia II Krzeszów |
26 |
68 |
22 |
2 |
2 |
117-30 |
11 |
1 |
1 |
53-13 |
11 |
1 |
1 |
64-17 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Rudawy Janowice Wielkie |
26 |
59 |
19 |
2 |
5 |
75-31 |
11 |
0 |
2 |
35-13 |
8 |
2 |
3 |
40-18 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Lesk Sędzisław |
26 |
58 |
18 |
4 |
4 |
80-37 |
9 |
2 |
2 |
40-15 |
9 |
2 |
2 |
40-22 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Bóbr Marciszów |
26 |
43 |
13 |
4 |
9 |
81-46 |
7 |
2 |
4 |
46-17 |
6 |
2 |
5 |
35-29 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Amfibolit Leszczyniec |
26 |
42 |
13 |
3 |
10 |
56-50 |
9 |
2 |
2 |
33-14 |
4 |
1 |
8 |
23-36 |
|
|
|
|
|
|
6. |
Czarni Przedwojów |
26 |
33 |
10 |
3 |
13 |
47-65 |
7 |
2 |
4 |
33-32 |
3 |
1 |
9 |
14-33 |
4 |
12 |
4 |
0 |
0 |
10-4 |
7. |
Nysa Wolbromek |
26 |
33 |
10 |
3 |
13 |
47-69 |
6 |
2 |
5 |
30-31 |
4 |
1 |
8 |
17-38 |
4 |
4 |
1 |
1 |
2 |
6-9 |
8. |
Orły Lipienica |
26 |
33 |
10 |
3 |
13 |
51-56 |
7 |
2 |
4 |
34-28 |
3 |
1 |
9 |
17-28 |
4 |
1 |
0 |
1 |
3 |
5-8 |
9. |
Dolomit Pisarzowice |
26 |
32 |
10 |
2 |
14 |
61-76 |
6 |
0 |
7 |
38-44 |
4 |
2 |
7 |
23-32 |
|
|
|
|
|
|
10. |
Orzeł II Wojcieszów |
26 |
30 |
9 |
3 |
14 |
49-51 |
6 |
1 |
6 |
31-19 |
3 |
2 |
8 |
18-32 |
|
|
|
|
|
|
11. |
LZS Janiszów |
26 |
28 |
9 |
1 |
16 |
42-78 |
6 |
1 |
6 |
25-39 |
3 |
0 |
10 |
17-39 |
|
|
|
|
|
|
12. |
Dragon Miszkowice |
26 |
27 |
8 |
3 |
15 |
41-63 |
6 |
2 |
5 |
26-26 |
2 |
1 |
10 |
15-37 |
|
|
|
|
|
|
13. |
Bóbr Opawa |
26 |
24 |
8 |
0 |
18 |
41-88 |
7 |
0 |
6 |
28-29 |
1 |
0 |
12 |
13-59 |
|
|
|
|
|
|
14. |
Uran Okrzeszyn |
26 |
19 |
6 |
1 |
19 |
34-82 |
5 |
0 |
8 |
18-32 |
1 |
1 |
11 |
16-50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
1 |
Olimpia II Krzeszów |
|
2-1 |
1-2 |
1-0 |
6-0 |
2-0 |
5-2 |
3-2 |
3-1 |
2-2 |
10-0 |
6-0 |
7-2 |
5-1 |
2 |
Rudawy Janowice Wielkie |
1-3 |
|
1-3 |
3-1 |
2-1 |
4-0 |
2-0 |
4-1 |
5-3 |
2-0 |
4-1 |
2-0 |
4-0 |
1-0 |
3 |
Lesk Sędzisław |
2-2 |
2-3 |
|
5-2 |
3-0 |
7-1 |
3-1 |
2-0 |
0-0 |
2-0 |
3-0 |
6-2 |
4-1 |
1-3 |
4 |
Bóbr Marciszów |
1-4 |
2-1 |
0-1 |
|
10-2 |
1-2 |
1-1 |
2-1 |
1-2 |
3-0 |
2-0 |
1-1 |
14-1 |
8-1 |
5 |
Amfibolit Leszczyniec |
1-5 |
1-2 |
2-1 |
1-1 |
|
3-2 |
6-0 |
2-0 |
4-0 |
1-1 |
2-0 |
1-0 |
6-1 |
3-1 |
6 |
Czarni Przedwojów |
0-6 |
3-3 |
3-3 |
1-3 |
0-5 |
|
3-2 |
3-2 |
4-0 |
4-2 |
4-2 |
2-3 |
4-0 |
2-1 |
7 |
Nysa Wolbromek |
2-4 |
1-1 |
2-5 |
1-6 |
3-2 |
0-3* |
|
2-2 |
3-1 |
6-1 |
1-4 |
3-0 |
2-1 |
4-1 |
8 |
Orły Lipienica |
3-4 |
1-6 |
2-2 |
4-3 |
3-0* |
0-1 |
1-2 |
|
4-3 |
2-0 |
4-3 |
6-2 |
3-1 |
1-1 |
9 |
Dolomit Pisarzowice |
1-9 |
0-11 |
1-4 |
4-5 |
2-1 |
4-1 |
11-2 |
1-2 |
|
2-4 |
1-3 |
3-0 |
4-2 |
4-0 |
10 |
Orzeł II Wojcieszów |
2-3 |
0-2 |
4-1 |
1-2 |
2-2 |
2-0 |
0-1 |
1-2 |
1-3 |
|
4-1 |
2-0 |
2-1 |
10-1 |
11 |
LZS Janiszów |
0-8 |
1-3 |
4-10 |
2-1 |
4-2 |
1-1 |
0-3 |
2-1 |
2-4 |
0-1 |
|
3-1 |
2-1 |
4-3 |
12 |
Dragon Miszkowice |
0-8 |
2-3 |
0-2 |
4-4 |
0-1 |
2-0 |
1-0 |
1-3 |
2-2 |
3-2 |
2-0 |
|
6-0 |
3-1 |
13 |
Bóbr Opawa |
3-0* |
2-1 |
0-2 |
1-2 |
0-5 |
4-2 |
5-2 |
4-1 |
1-3 |
4-2 |
0-2 |
0-5 |
|
4-2 |
14 |
Uran Okrzeszyn |
1-8 |
1-3 |
2-4 |
1-5 |
1-2 |
3-1 |
0-1 |
1-0 |
2-1 |
1-3 |
2-1 |
2-1 |
1-2 |
|
Statystyki spotkań drużyny
Kolejka |
Gospodarz |
Gość |
Wynik |
1 |
Dragon Miszkowice |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
3:1 |
2 |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
Czarni Przedwojów |
3:1 |
3 |
Lesk Sędzisław |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
1:3 |
4 |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
LZS Janiszów (B) |
2:1 |
5 |
Bóbr Opawa |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
4:2 |
6 |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
Dolomit Pisarzowice |
2:1 |
7 |
Orzeł II Wojcieszów |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
10:1 |
8 |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
Bóbr Marciszów |
1:5 |
9 |
Rudawy Janowice Wielkie (S) |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
1:0 |
10 |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
Orły Lipienica |
1:0 |
11 |
Nysa Wolbromek |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
4:1 |
12 |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
Olimpian II PAGAZ Krzeszów |
1:8 |
13 |
Amfibolit Leszczyniec |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
3:1 |
14 |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
Dragon Miszkowice |
2:1 |
15 |
Czarni Przedwojów |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
2:1 |
16 |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
Lesk Sędzisław |
2:4 |
17 |
LZS Janiszów (B) |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
4:3 |
18 |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
Bóbr Opawa |
1:2 |
19 |
Dolomit Pisarzowice |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
4:0 |
20 |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
Orzeł II Wojcieszów |
1:3 |
21 |
Bóbr Marciszów |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
8:1 |
22 |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
Rudawy Janowice Wielkie (S) |
1:3 |
23 |
Orły Lipienica |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
1:1 |
24 |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
Nysa Wolbromek |
0:1 |
25 |
Olimpian II PAGAZ Krzeszów |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
5:1 |
26 |
L.K.S. Uran Okrzeszyn |
Amfibolit Leszczyniec |
1:2 |
Statystyki zbiorcze drużyny
|
Mecze |
Wygrane |
Remisy |
Porażki |
Pkt |
Bramki |
Bilans |
WSZYSTKIE SPOTKANIA |
26 |
6 |
1 |
19 |
19 |
34-82 |
-48 |
SPOTKANIA U SIEBIE |
13 |
5 |
0 |
8 |
15 |
18-32 |
-14 |
SPOTKANIA WYJAZDOWE |
13 |
1 |
1 |
11 |
4 |
16-50 |
-34 |