L.K.S. "URAN" Okrzeszyn - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kto zostanie królem strzelców w naszym klubie w tym sezonie?

Sponsoring

Zachęcamy do wsparcia finansowego klubu, każda kwota ma znaczenie.

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Pora na Auxilia Janiszów.!

• autor: gviazda10, 2014-10-18 19:24

Już dnia 19 października na stadionie w Janiszowie o godzinie 11:00 odbędzie się mecz przeciwko lokalnej drużynie. Czy Uran zdobędzie kolejny komplet punktów.? A może Auxilia utrze nosa zawodnikom Okrzeszyna.? Te i wiele innych pytań znajda odpowiedz już w niedziele. Miejmy nadzieje ze drużynie gości z Okrzeszyna mecz pójdzie po ich myśli i będą się cieszyć z kolejnych trzech punktów.

Uran wygrany.! Passa trwa dalej.!

• autor: gviazda10, 2014-10-12 21:29

Uran w roli gospodarza grał przeciwko Husarii. Zapowiadało  się na emocjonujące widowisko. Jak się jednak okazało był to przeciętny mecz obydwu drużyn z przewagą na zawodników Okrzeszyna. Już na początku spotkania dobrze wbiegający w pole karne Ziembicki został faulowany przez gracza Grząd, sędzia wskazał na 11 metr. Jedenastkę pewnie wykorzystał Paweł Sączek. Przewaga gospodarzy w następnych minutach powiększała się i raz po raz atakowali groźnie bramkę gości. Jednak nie miało to wpływu na podwyższenie wyniku spotkania. Kilkoma dobrymi dośrodkowaniami popisał się Chrzanowski oraz Wieczorkiewicz dobrze dośrodkował dwa rzuty rożne. Sytuacji jednak nie wykorzystał Sączek i dobitki Sakalski. Kolejnym dobrym wejściem w pole bramkowe wdarł się Ziembicki i jeszcze raz został faulowany lecz tym razem sędzia nie gwizdnął karnego i ukarał zawodnika żółtym kartonikiem za symulacje. Goście próbowali rozbić obronę Uranu lecz im to nie wychodziło.

Druga połowa również była pod dyktando zawodników z Okrzeszyna lecz i tym razem nie udało im się zmienić wyniku. Dość agresywna gra Grząd wdała się we znaki kilku naszym zawodnikom. Zmienionego w przerwie Kolanka zastąpił Jeleń i pokazał się z dobrej strony w końcówce meczu. Dobrze okiwał bramkarza gości i został faulowany. Sędzia bez żadnego ale wskazał na wapno. Do 11 kolejny raz podszedł Sączek lecz tym razem górą okazał się bramkarz fantastycznie broniąc jedenastkę. Uran dowiózł jednobramkowa przewagę do końca.

Uran Okrzeszyn po wygranej pnie się w ligowej tabeli i wskoczył na 8 miejsce.

Projekt smyczek Naszych zaprzyjaźnionych klubów.!

• autor: gviazda10, 2014-10-09 10:59

Już wkrótce w naszym posiadaniu będzie limitowana edycja 100 szt. smyczek naszych zaprzyjaźnionych klubów. Wstępny projekt widoczny na zdjęciu pokazuje prawą i lewą stronę smyczek. Zachęcamy do zakupu.:) Cena tak wcześniej pisaliśmy 6 zł za sztukę.(proszę nie sugerować się tym że strona smyczy Włókniarza Chełmska jest węższa gdyż jest to projekt na którym nie widać zewnętrznych białych stron). Są chętni ?:)

W razie pytań proszę o kontakt z Norbertem Pogwizdem.;)

Od Nas wszystkich zależy jak duży będzie Nasz baner.!

• autor: gviazda10, 2014-10-09 10:48

Mamy to.! Co o tym sądzicie.? Projekt baneru kibiców KS Włókniarz Chełmsko Śląskie oraz Uran Okrzeszyn.! W zależności ile kasy nazbieramy takie będą jego rozmiary. Działajmy wszyscy. Kontakt z nami na FB oraz stronie Uranu.

Pokażmy ze potrafimy się zmobilizować.!

Czy będzie trzecia wygrana pod rząd.? Zobaczymy już w...

• autor: gviazda10, 2014-10-09 10:35

Zawodnicy gospodarzy podejmą w niedzielę u siebie graczy z Grząd. To będzie pierwszy mecz w lidze z tym zespołem ponieważ przed sezonem dołączył do naszej ligi i wcześniej do nie było. Ciekawy mecz się zapowiada. Husaria ma 3 punkty mniej od Uranu wiec będzie walka o pełna pule przez oba zespoły. Miejmy nadzieje ze to nasza drużyna okaże się o klasę lepsza.

Zapraszamy na stadion w Okrzeszynie w Niedziele o g. 11:00.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

B-klasa » Jelenia Góra I

Brak danych.